Sadrokartóny

Sadrokartónové dosky či konštrukcie sú vhodným riešením interiérovej výstavby pre podlahy, deliace priečky alebo podkrovie.
Medzi hlavné výhody tohto stavebného systému patria nižšie náklady a rýchlejšia montáž ako pri klasickej „mokrej“ stavbe,  nehorľavosť, zvukovo izolačné a klimatizujúce vlastnosti, použité ekologické materiály či zaťažiteľnost porovnateľná s klasickým murivom.

So sadorkartónovými konštrukciami máme dlhoročné skúsenosti. Nami vykonané práce sú bez reklamácií, na vysokej úrovni a za priaznivú cenu. 
Pri práci používame výhradne kvalitné CD/UD profily čo zaručuje dlhú životnosť a pevnú konštrukciu pre sadrokartón. Naše CD profily pre sadrokartónové tabule osádzame od seba v rozpätí 40cm, krížom cez tabule. 

Chybná montáž sadorkartónov je sprevádzaná praskaním a prehýbaním tabúľ. V prípadoch kedy sa „ušetrilo na materiále“ sa v konečnom dôsledku neušetrilo vôbec nič. Oprava prevyšuje úsporu. 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme.  Predbežnú cenovú ponuku si môžte vypočítať nižšie v našej kalkulačke.

 

Neváhajte nás kontaktovať!      +421 915 182 600

Kalkukačka sadrokartónových prác